خطبه های نماز جمعه 2 شهریور 1397

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین سالمی؛امام جمعه محترم شهرستان شهریار
وبا سخنرانی قبل از خطبه
های
جناب آقای مهندس طاهری: فرماندار محترم شهرستان شهریار(به مناسبت هفته دولت)
و همچنین با حضور پرشور مردم ولایتمدار وشهید پرور شهرستان برگزار گردید

دانلود صوت با کیفیت سخنران:جناب آقای مهندس طاهری

دانلود صوت با کیفیت خطبه اول:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت با کیفیت خطبه دوم:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت با کیفیت قرائت قرآن:توسط استاد کرامتی

دانلود صوت با کیفیت صوت اذان:توسط استاد کرامتی


حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقای سالمی؛ امام جمعه محترم شهرستان شهریار
ظهر امروز در خطبه اول نماز عبادی سیاسی این هفته شهریار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر و دهه امامت و ولایت اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن۵ منزلت برای غدیر بیان کرده است که با تحلیل دقیق معنایی آن می‌توان به خوبی سنت‌شناسی، امامت، ولایت، نبوت و دشمن را به خوبی شناخت که اگر مردم غدیر را کامل درک کنند، دشمن را به خوبی خواهند شناخت.

وی در ادامه با اشاره به آغاز هفته دولت بیان کرد: دولتی می‌تواند کارآمد، انقلابی و عزتمند باشد که شایسته‌سالاری را در رأس امور خود قرار داده و به دور از فامیل‌بازی، قومی‌گرایی و جناح‌بازی صرفاً قانون‌گرا باشد.
امام جمعه شهریار افزود: دولت خدمتگذار دولتی است که جهادی حرکت کند و تحول‌آفرین و صادق باشد، باید مراقب بود که یک پروژه بیهوده چند بار افتتاح نشود، دولتی خدمتگذار است که سد فساد باشد و مجلس نیز نظارت‌گر بوده و قوه قضائیه با قاطعیت برخورد کند تا به سمت پیشرفت حرکت کنیم و براساس فرمایش مقام معظم رهبری اگر انتقادی وجود دارد برای این است که دولت ترمیم و بهبود بخشیده شود.

سالمی با اشاره به برگزاری طرح ضیافت علوی تصریح کرد: در این طرح بیش از 8 هزار نفر اطعام می‌شوند و امید است مسئولان در حوزه فرهنگی همراه این برنامه باشند و مسئولان باید تلاش کنند که سیاست و دیانت را در کنار هم قرار دهند و ولایت برای عموم به دقت تشریح شود.