خطبه های نماز جمعه 13 مهر 1397

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین فیروزی؛امام جمعه موقت محترم شهرستان شهریار
وبا سخنرانی قبل از خطبه
های
جناب سرهنگ نورالهی : جانشین محترم فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران
و همچنین با حضور پرشور مردم ولایتمدار وشهید پرور شهرستان برگزار گردید

دانلود صوت با کیفیت سخنران:جناب سرهنگ نورالهی

دانلود صوت با کیفیت خطبه اول:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت با کیفیت خطبه دوم:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقای سالمی: امام جمعه محترم شهرستان شهریار
امروز در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهریار ضمن دعوت خود و عموم مردم به رعایت تقوا الهی ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر رفعت، مهربانی و خدمت است اما بدون حضور مردم اقدامات آن گونه که باید و شاید انجام نمی‌شود.

وی در ادامه با اشاره به حضور مردم از سراسر جهان در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی(ع) بیان کرد: برخی افراد رشد و توسعه کشور را به آمریکا و غرب وابسته کرده‌اند این درحالی است که مردم هیچ چیز را به غرب و دشمنان وابسته نکرده و خود برای رشد و توسعه کشور قدم برمی‌دارند.

امام جمعه شهریار با اشاره به کاهش قیمت ارز در بازار تصریح  کرد: مردم عامل افزایش قیمت‌ها نیست بلکه دولت در این موضوع مقصر است چرا به دلیل عدم نظارت‌ها این چنین اتفاقات رُخ می‌دهد اگر شخصی سکه‌های بسیاری را می‌گیرد کار خود همان مجموعه دولت است که اژدهایی چون سلطان سکه را ایجاد می‌کند.

سالمی ادامه داد: انتظار مردم این است که با دانه درشت‌ها بدون هیچ اغماضی برخورد شود و امید است که پرونده‌های قضایی مرتبط با مفاسد اقتصادی سریع‌تر رسیدگی شود شأن و منزلت مردم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی سپس با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها اظهار داشت: گوشمالی ساده‌ای که سپاه در موضوع پاسخ به جنایت دشمنان در اهواز داشت پاسخ کوبنده‌ای بود و نشان داد که هر گونه اقدام ناجوانمردانه از سوی آن‌ها بی‌پاسخ نمی‌ماند که این نیز نشان از اقتدار و عزّت جمهوری اسلامی است .