خطبه های نماز جمعه 3 شهریور1396

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین سالمی؛امام جمعه محترم شهرستان شهریار

وبا سخنرانی قبل از خطبه های دکتر ناجی:فرماندار محترم شهریار

و همچنین با حضور پرشور مردم ولایتمدار وشهید پرور شهرستان برگزار گردید .

دانلود صوت سخنران:دکتر ناجی

دانلود صوت خطبه اول:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت خطبه دوم:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت مصاحبه ریاست ستاد برگزاری نماز جمعه شهریار:حجت الاسلام والمسلمین رسولی

 حجت الاسلام و المسلمین سالمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهریار ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران با اشاره به اینکه حب به دنیا اعمال را از بین می‌برد گفت: لازم است که همگی ما نسبت به دنیا و اعمالی که در دنیا انجام می‌دهیم بیشتر توجه داشته باشیم و هر لحظه خود را برای رسیدن به پیشگاه الهی آماده و حاضر ببینیم، اگر هر زمان و هر لحظه خود را به مرگ نزدیک بدانیم و نسبت به حق دیگران که بر گردنمان است لحظه ای حساس باشیم سبب می‌شود اعمال انسان به بالاترین درجه خود برسد.
سالمی با بیان اینکه خدمت به مردم و خلق از دیگر موارد بالا بردن اعمال خوب انسان است اظهار داشت: از خدا می‌خواهیم که بندگی را به همه ما ارزانی دارد تا بتوانیم بنده گوش به فرمان و مطیعش باشیم.
وی در ادامه با اشاره به ایام هفته دولت گفت: به روح بزرگ شهیدان رجایی و با هنر سلام و درود می‌فرستیم و هفته دولت را به همه دولتمردان تبریک می‌گوییم و شعار ما طبق بیانات مقام معظم رهبری این است که هیچ زمانی نباید از حمایت دولت دست بکشیم، چرا که زمانی که دولت کار می‌کند و مشغول خدمت است باید از جانب همه ارگانها و افراد حمایت شود و تا زمانی که این حمایت نباشد و حمایت مردم وجود نداشته باشد حتی رییس جمهور هم نمی‌تواند کاری انجام دهد.
سالمی افزود: در حوزه بهداشت و درمان به اقدامات خوبی انجام شده است و تاکنون با همراهی دولت و خیرین بیمارستان امام خمینی(ره) پیشرفت خوبی داشته‌ایم و همچنان در حال پیشرفت است.
وی گفت: یکی از نعمت‌های بزرگ وفاق و همدلی است که در شهرستان شهریار به خوبی وجود دارد و خدمات به صورت خوبی در حال به سرانجام رسیدن است و این همدلی سبب خدمت رسانی بهتر به مردم می‌شود و زحمت و تلاش وظیفه هر مسئولی است و هر جایگاهی که در کشور ایجاد شده است به واسطه وجود مردم است و این یعنی خدمت مهم‌ترین کاری است که هر فردی در هر جایگاه و مسئولیتی باید به آن مبادرت ورزد.
امام جمعه شهریار درباره اهمیت مسجد گفت: شهید حججی نمونه بارز یک جوان پرورش یافته در مسجد بوده است و این شهید بزرگوار با شهادتش حجت را بر همه ما تمام کرده است.
وی با بیان اینکه فعالیت خوب مسجد در یک بازه مشخص خود را نشان می‌دهند گفت: آن ملعونی که شهید حججی را به شهادت رساند هم یک فرد مسجدی بوده است اما آن کجا و شهید حججی کجا، غعالیت خوب و پرورش درست در مسجد از حججی شهید حججی ساخت و از آن فرد ملعون ضارب و قاتل.
امام جمعه شهریار با اشاره به آغاز پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان داشت: اعضای شورا با همدلی و توجه به خدمت برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجتماعی و عمرانی و... را در سطح شهر به پیش ببرند و همچنین در انتخاب شهردار نیز بسیار دقت نظر داشته باشند تا فردی پاک، مخلص و خدمت‌گذار و کارآمد منتخب شده و کرسی شهرداری را در دست بگیرد تا مبنای رشد و تعالی شهر را فراهم کند

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین در:
http://mosalla-sh.ir/index.php/component/content/article/28-2016-06-23-23-37-43/619-3-1396#sigFreeId45a48a838f