خطبه های نماز جمعه25تیر1395

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت امام جمعه موقت شهرستان شهریار؛حضرت حجت الاسلام والمسلمین حیدری وبا سخنرانی قبل از خطبه های جناب آقای نورانی؛ریاست محترم اداره بهزیستی شهریار وبا حضور پرشور مردم شهید پرور وولایتمدار شهرستان شهریار برگزار گردید


حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عبدالحسین حیدری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهریار که در مصلای این شهر و با حضور پرشور مردم برگزار شد، بعد از دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی و دوری از گناهان اظهار کرد: تقوا سرمشأ همه خوبی‌ها و پاکی‌هاست.

امام جمعه موقت شهریار بیان کرد: بهترین رفیق در دنیا و آخرت برای انسان خداوند است، هم برای هم‌صحبتی و هم برای همه چیز، اگر به‌دنبال کار خوبی هستیم عبادت خدا بهترین کار است یعنی در هر شغلی هستیم بدانیم که خداوند حاضر و ناظر اعمال است و هر کاری انجام می‌دهیم برای رضای خداوند باشد.

وی بیان کرد: در هفته آتی چند مناسب وجود دارد که به طور مختصر به آنها می‌پردازیم 25 تیر ماه سالروز تأسیس سازمان بهزیستی و تأمین اجتماعی است سازمانی که مبنای وجودش تأمین حداقل نیاز خانواده‌های نیازمند و خودکفایی آنها است.

امام جمعه موقت شهریار تصریح کرد: طرح اولیه این سازمان در شورای انقلابی در سال 59 توسط دکتر فیاض‌بخش ریخته شد و به تصویب رسید تا به انسان‌های نیازمند زیر پوشش کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: به تمام کارکنان و مسؤولان این سازمان در اقصی نقاط کشور به خصوص اداره بهزیستی شهرستان که خدمات شایسته‌ای را انجام داده‌اند این روز را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و به شما عزیزان نمازگزار که از نعمت سلامتی برخوردار و توانی مالی دارد تقاضا دارم از این عزیزان به اندازه توان خود حمایت کنید.

حیدری افزود: 26 تیر‌ ماه سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی در سال 59 است از وظایف بسیار مهم این شورا نظارت بر تدوین قوانین در مجلس شورای اسلامی و همچنین نظارت بر تمام انتخابات کشور و بررسی صلاحیت نامزد‌های انتخاباتی است.

وی گفت: فلسفه وجودی این شورا خاص جمهوری اسلامی نیست که هر نا‌آگاهی در هر فرصتی که به دست می‌آورد به این نهاد مقدس می‌تازد بلکه در کشورهای زیادی در دنیا با نام‌ و شکل‌های دیگر شبیه این شورا وجود دارد و معنی ندارد که به نام حقوق بشر و آزادی بیان بی‌انصافانه این شورا زیر سؤال برود.

امام جمعه موقت شهریار اظهار کرد: با گذشت دو ماه ماجرای فیش‌های حقوقی نجومی متأسفانه هنوز برخورد شایسته‌ای با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی نشده است، مردم بی‌صبرانه منتظر نتیجه پی‌گیری دولت در این خصوص است،

حیدری در پایان متذکر شد: بعضی از مدیران با آنکه خود آلوده به این موضوع نبودند اما از مردم عذر‌خواهی کردند، مردم عذر‌خواهی آنها را می‌پذیرند و از آنها بابت این عذر‌خواهی تشکر می‌کنند اما عذر‌خواهی تنها کافی نیست، مردم مصرانه از مسؤولان مملکت می‌خواهند دست دزدان از غارت و چپاول بیت‌المال قطع شود.

دانلود فایل صوت سخنران

دانلود فایل صوت خطبه اول

دانلود فایل صوت خطبه دوم