خطبه های نماز جمعه 3 آذر 1396

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین سالمی؛امام جمعه محترم شهرستان شهریار
وبا سخنرانی قبل از خطبه های حجت الاسلام والمسلمین مطهری:کارشناس حقوقی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان تهران وشهرستان شعریار
و همچنین با حضور پرشور مردم ولایتمدار وشهید پرور شهرستان برگزار گردید .

دانلود صوت سخنران:حضرت حجت الاسلام والمسلمین مطهری

دانلود صوت خطبه اول:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت خطبه دوم:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

حجت الاسلام والمسلمین موسی سالمی در خطبه های نماز جمعه شهریار ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و توصیه به تقوا و دوری از معاصی طی سخنانی اظهار داشت: بهترین زندگی زندگی است که خالی از بخل باشد و روش امامان معصوم نیز همین گونه بوده است و با علم و منش خود مردم را راهنمایی و کمک می کردند و با نگاهی به زندگی خود ببینیم که چه کمک هایی به مردم و اجتماع کرده ایم.

سالمی افزود: حادثه زلزله کرمانشاه برای همه ما مردم دردناک بوده است و به همه ملت تسلیت عرض می کنیم و جای دارد که از بسیج و ارتش و هلال احمر و نیروی انتظامی و ملت شریف کشورمان تشکر کنیم که خوب درخشیدند وکمک های خوبی به هموطنان خود کردند و باید بگوییم که این کمک ها مرهمی بر زخم عزیزان آسیب دیده است و همچنین حضور مقام معظم رهبری در این شهر که بسیار ارزنده بود.

وی با بیان اینکه در مواقع مشکلات و سختی ها دشمنان سعی می کنند تا جایی که می توانند مشکل آفرینی کنند افزود: دشمنان سعی داشتند در فضاهای مجازی مغرضانه تلاش ها را بیهوده نشان دهند و کمک ها را کم جلوه دهند لذا نباید به این فضا سازی ها توجه کرد چرا که آنها مغرضانه گام برداشته اند.

امام جمعه شهریار ضمن تبریک هفته بسیج بیان داشت: بسیج مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی است که مردم کشور سوریه و عراق از آن خبری نداشتند و هم اکنون آگاه شدند و طعم پیروزی را با کمک همین نیرو چشیده اند.

سالمی با اشاره به دو وظیفه نیروهای بسیج که اولین و مهم ترین آن پاسداری از اصل هویت دینی و نظام و دومین مسئولیت حضور در همه میادین نیاز است افزود: بسیجیان در همه عرصه ها ورود پیدا می کنند و عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی حاضر است و اعلام آمادگی می کند.

وی اظهار داشت: عضو گیری های خوب بسیج خواهران و برادران قابل تقدیر است و علت موفقیت و شکست ناپذیری ما در برابر دشمنان تفکر خوب بسیجی است و این تفکر بسیجی ایران به همه دنیا صادر می شود و باید بگوییم که بسیج یک نیروی سیاسی است ولی سیاست زده نیست و سیاستش بر مبنای مرگ بر آمریکا و صهیونیست است و همچنین سیاست اطاعت محض از ولایت فقیه می باشد و این از افتخارات بسیج است و باید بگوییم که تشکیل بسیج مستضعفان یک حرکت بسیار خوب بوده است چرا که اگر بسیج یک نیروی مردمی نبود آمریکا بسیج را هم تحریم می کرد.

خطیب جمعه شهریار در پایان ضمن تبریک به همه رزمندگان برای پیروزی در سوریه و عراق بر علیه تکفیری های داعشی گفت: اکنون جای شهدای ما خالی است و این پیروزی به وسیله استقامت و نیروهای بسیجی و اتحاد و بصیرت به دست آمده است، اما جنگ ما با دشمنان به پایان نرسیده است، باید هوشیار باشیم.