خطبه های نماز جمعه 8مرداد1395

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ موسی سالمی؛امام جمعه محترم شهرستان شهریار و همچنین با حضور پرشور مردم ولایتمدار وشهید پرور شهرستان برگزار گردید .

سخنران قبل از خطبه ها

دانلود صوت خطبه اول

دانلود صوت خطبه دوم

حضرت حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاج شیخ موسی سالمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهریار

که در مصلای این شهر و با حضور پرشور مردم برگزار شد، بعد از دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و دوری از گناه و معاصی،

اظهار کرد: اگر در تمام فعالیت‌ها تقوا مد نظر قرار گیرد دیگر این مشکلات امروزی که دامن جامعه را گرفته است از بین می‌رود.

ایشان با اشاره به ثمرات رعایت تقوا بیان کرد: خداوند برای اینکه جامعه سالم بماند و انسان‌ها هدایت شوند، آنها را به رعایت تقوا امر کرده است.

وی تصریح کرد: یکی از اموری که متأسفانه در جامعه امروز رنگ باخته است، فریضتین امر به معروف و نهی از منکر است که باید در این امر فعالیت چشمگیری صورت بگیرد تا این واجب فراموش شده احیا شود.

 مسؤولان نیز در بحث امر به معروف و نهی از منکر دست از شعار دادن بردارند، به ویژه دولت که باید به وظایف قانونی خود در این زمینه عمل کند.

امام جمعه شهریار گفت: آمریکایی باز هم نشان دادند که غیرقابل اعتماد هستند و با وجود اینکه در برجام تعهداتی به ایران داده بودند اما یک به یک زیر این تعهدات می‌زنند.

 دولت اکنون قطعاً به فرمایشات مقام معظم رهبری رسیده است که آمریکا غیرقابل اعتماد است، به همین دلیل دولت باید چشم امید از بیگانگان بردارد و سعی بر تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشد، چراکه تنها راه حل رفع مشکلات همین امر است.

سالمی بیان کرد: در آستانه ایام شهادت مؤسس مذهب جعفری هستیم که این ایام را محضر امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری و تمام مسلمین تسلیت عرض می‌کنم.

امام جمعه شهریار در پایان متذکر شد: تلاش جهادی امام جعفرصادق (ع) نجات‌دهنده و احیاکننده اسلام ناب محمدی بود، بنابراین شیعیان باید به خوبی از دستاوردهای این امام همام حفاظت کنند.