خطبه های نماز جمعه 14 اردیبهشت 1397

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
نماز جمعه این هفته شهرستان شهریار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین سالمی؛امام جمعه محترم شهرستان شهریار
وبا سخنرانی قبل از خطبه های حجت الاسلام والمسلمین موسوی میدانی:امام جمعه محترم موقت نسیم شهر
و همچنین با حضور پرشور مردم ولایتمدار وشهید پرور شهرستان برگزار گردید .

دانلود صوت سخنران:حجت الاسلام والمسلمین موسوی میدانی

دانلود صوت خطبه اول:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

دانلود صوت خطبه دوم:حجت الاسلام والمسلمین سالمی

IMG 0044

بهبود کمی و کیفی کالاهای ایرانی ضروری است

حجت‌الاسلام والمسلمین سالمی در خطبه‌های نماز عبادی- سیاسی این هفته شهریار

با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین(ع) مبنی بر اینکه تمام خیر دنیا در سه چیز جمع شده که در نگاه، سکوت و صحبت و کلام است اظهار داشت: هر نگاه کردنی که عبرتی در آن نباشد نگاه بی‌خیر است، چرا که چشمی که خداوند داده برای بهترین‌هاست.

وی بیان کرد: دین اسلام دین تلاش و کوشش است و سکوتی که انسان می‌کند اگر تدبیری در آن نباشد بیهوده است، هر کلامی که در آن خداوند نباشند کلام نیست و باید هر حرفی که زده می‌شود برای خداوند باشد.

IMG 6632

امام جمعه شهریار با اشاره به نقشه دشمنان افزود: امروز کشورهای استعمارگر در حال آسیب زدن به جوامع انسانی هستند، دشمنان 40 سال است در حال دشمنی و حیله‌گری هستند، در حالی که ایران  همیشه مقتدر است و اجازه نمی‌دهد که ذره‌ای مشکل برای کشور ایجاد شود.

سالمی ضمن اشاره به ضرورت حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: افزایش و بهبود کمی و کیفی تولید نیز امری است که بیش از گذشته باید مسئولان، تولیدکنندگان و متولیان به آن توجه کنند، امروز همه ما باید بصیرت داشته باشیم.

وی با اشاره به مناسبت‌های هفته پیش‌رو گفت: در هفته هلال احمر قرار داریم، همواره این مجموعه در ایام‌ و اتفاق‌های مختلف داوطلبانه حاضر بوده که این هفته را به این عزیزان تبریک می‌گوییم، مناسبت بعدی نیز دهه تکریم مساجد است که باید مورد توجه قرار گیرد.