امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جلسه ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر شهرستان شهریار

به ریاست حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ موسی سالمی؛امام جمعه محترم

وبا حضور ائمه محترم جماعات وفرماندهان حوزه ها وپایگاههای مناطق شهریار در محل دفتر ستاد احیاء برگزار گردید.

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین در:
http://mosalla-sh.ir/index.php/jalasat-darsha/2016-06-27-12-48-51#sigFreeIdb50879c0e9

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جلسه هماهنگی مراسم وبرنامه های عیدغدیر شهرستان شهریار با حضور امام جمعه محترم ؛حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ موسی سالمی ،امام جمعه محترم اندیشه؛حضرت حجت الاسلام والمسلمین مروج،فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان شهریار؛جناب سرهنگ مکرمی،ریاست محترم اداره تبلیغات شهرستان شهریار؛حجت الاسلام والمسلمین جلیل زاده ،فرمانده محترم سپاه ناحیه شهریار وسایر مسئولین شهرستان در محل اداره تبلیغات شهریار برگزار گردید

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین در:
http://mosalla-sh.ir/index.php/jalasat-darsha/2016-06-27-12-48-51#sigFreeId8afdc30d0b

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 با فرارسیدن ایام بزرگداشت 5مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه جلسه ستاد شئون شهرستان صبح امروز با حضور امام جمعه محترم شهرستان شهریار؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین سالمی، امام جمعه محترم اندیشه ؛ حجت الاسلام والمسلمین مروج ، امام جمعه محترم باغستان؛حجت الاسلام والمسلمین سادات رسول وسایر اعضاء در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین در:
http://mosalla-sh.ir/index.php/jalasat-darsha/2016-06-27-12-48-51#sigFreeId62fc90e6c7

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سالمی ظهر امروز در نشست صمیمانه‌ای که با خبرنگاران شهرستان شهریار به مناسبت 5 مرداد ماه سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه در شهر تهران به امامت آیت‌الله طالقانی داشت

برنامه‌های ستاد اقامه نماز جمعه شهریار رابرای بزرگداشت این هفته تشریح کرد.

وی در این نشست که با حضور خبرنگاران و برخی از اعضای ستاد اقامه نماز جمعه شهریار برگزار شد ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه اظهار کرد:

با توجه به اینکه هفته بزرگداشت اقامه نماز جمعه از دوم تا نهم مردا د‌ماه است این ستاد برنامه‌های متنوع و پرباری را برای این هفته در نظر گرفته است.

امام جمعه شهریار بیان کرد: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این هفته ستادی تشکیل شده است تا برنامه‌های را برای نماز جمعه این هفته 9 مرداد‌ ماه سال جاری پیش‌بینی کند، از جمله این برنامه‌ها برگزاری مسابقات احکام است.

در کنار این برنامه‌ها تصمیم گرفته شده است در تعدادی از نماز جمعه‌های شهرستان از ائمه جماعات استفاده شود.

وی تصریح کرد: از جمله این برنامه‌ها برای این هفته برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب در مصلی‌های نماز جمعه شهرستان با عرضه کتاب با تخفیف ویژه است.

 همچنین در این هفته مسابقات فرهنگی ورزشی از جمله مسابقات در سه رشته تیراندازی، اسب‌سواری و شنا برگزار خواهد شد.

 همایش پیاده‌روی خانوادگی آدینه نیز از دیگر برنامه‌های این ستاد برای جمعه آینده است.

 افزایش قابل توجه فعالیت‌های دینی و فرهنگی در سایت‌های متعلق به ستاد نماز جمعه شهریار در این ایام از جمله برگزاری همین نشست خبری با خبرنگاران شهرستان شهریار از دیگر اقدامات این ستاد است.

وی بیان کرد: همچنین دیدار از خانواد‌های شهدای مدافع حرم، خانواده شهید مداحی، دیدار از خانواده امام جمعه فقید شهریار حاج آقا ثمری و ... از جمله برنامه‌های این ستاد برای این ایام است.

 فراخوان مقالات و نظرات صاحب نظران در خصوص نماز جمعه نیز از دیگر برنامه‌های این ستاد برای این ایام است.

وی اظهار کرد: کنسرت به دو شکل برگزار می‌شود، در شکل اول یک سری خواننده‌ متشخص که از اول انقلاب تا به حال کنسرت برگزار می‌کردند، به این کار اقدام می کنند که مشکلی ندارد.

در شکل دوم دسته‌ای معلوم‌الحال هستند که با برگزاری کنسرت‌های هنجارشکن موجب هرج و مرج می‌شوند که این امر قابل قبول نبود و شهریار جای برگزاری کنسرت‌های هنجارشکن نیست.

دولت می‌گوید نیروی انتظامی حق دخالت در کنسرت ها را ندارد، یعنی اینکه نیروی انتظامی در بیرون محل برگزاری کنسرت باقی بمانند تا امنیت اقدامات هنجارشکنانه تأمین شود و افراد در این کنسرت هر کاری که بخواهند بکنند.

ایشاندر پایان متذکر شد: دولت جوش و ولع زیادی برای کنسرت دارد، کاش که این جوش و ولع را برای احیای امر به معروف و نهی از منکر که امری واجب و همچنین مصوبه مجلس است داشت.

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین در:
http://mosalla-sh.ir/index.php/jalasat-darsha/2016-06-27-12-48-51#sigFreeIde8db047b29

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
جلسه مجمع سالیانه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان شهریار با حضور امام جمعه محترم شهرستان شهریار؛حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ موسی سالمی(زید عزه)، امام جمعه محترم اندیشه؛حجت الاسلام والمسلمین مروج،دادستان محترم شهریار؛جناب آقای حسین زاده و سایر اعضاء برگزار گردید .